ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Evanjelický posol spod Tatier so špeciálnou prílohou - prvým Poslom z roku 1910

Pridaný pred 1 mesiacom | 18. December 2020 | Prečítaný 28-krát

V utorok 15. decembra 2020 vychádza posledné tohtoročné číslo Evanjelického Posla spod Tatier. Toto číslo obsahuje špeciálnu prílohu - retro vydanie prvého Evanjelického posla spod Tatier z roku 1910. Na záver roku, počas ktorého sme oslavovali 110. ročník EPST, Vás tak chceme potešiť pohľadom na jeho úplný začiatok. Prvé číslo vyšlo 4. decembra 1910 s adventným obsahom. V tomto retro vydaní sme zachovali všetky jeho texty, aj grafické prvky. Nech je pre Vás príjemným obzretím sa do minulosti.

 

Túžime však hľadieť aj do budúcnosti Posla a pozývame Vás k jeho ročnému alebo polročnému predplatnému. Podrobné informácie o predplatnom Posla, a samozrejme, aj Cirkevných listov a Dúhy, sa dozviete na stránke: www.tranoscius.sk/periodika

Predplatné môžete aj darovať svojim blízkym a dopriať im tak dobré čítanie počas celého roka 2021.

 

V aktuálnom dvojčísle Posla 51-52/2020 nájdete adventné zamyslenia, rozhovory, správy z diania v cirkvi aj z oblasti ekumény, literárnu prílohu, ale aj pozvánku na sledovanie "betlehemskej hviezdy" na nočnej oblohe.

Prijmite naše úprimné pozvanie a kúpte si nové číslo Posla vo vašom kostole alebo stánku. Veríme, že pre Vás bude požehnaným čítaním počas adventu a vianočných sviatočných dní.

 

Redakcia Posla ďakuje za priazeň čitateľov, zborov, prispievateľov, priaznivcov a duchovných v končiacom roku 2020, ktorý bol ťažký, plný výziev a skúšok, ale ich prekonávaním priniesol aj množstvo požehnania, nápadov a spolupatričnosti. Prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov a s nádejou voči nášmu Spasiteľovi sa chceme pozerať do budúceho roku. Nech je pokojnejší a veselší. Nech si v ňom nájdeme viac času na službu nášmu Pánovi a našim blízkym a nech nad nami trvá milosť nášho Pána.

 

Redakcia EPST