ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Konanie služieb Božích sa zatiaľ neobnovuje

Pridaný pred 2 mesiacmi | 14. Apríl 2021 | Prečítaný 20-krát

Milí bratia a sestry, pravdepodobne ste v médiách zachytili informáciu, podľa ktorej sa od pondelka môžu znovu konať služby Božie s účasťou verejnosti. Vzhľadom na to, že sa medzičasom začalo s prípravou interiéru nášho kostola na jeho rekonštrukciu a v náhradných priestoroch nedokážeme dodržať podmienku, ktorá požaduje 15m2 na jednu osobu, pre dostatočný počet účastníkov, rozhodli sme sa konanie služieb Božích v našom zbore zatiaľ neobnoviť. K obnoveniu konania služieb Božích pristúpime až po ďalšom uvoľnení podmienok s možnosťou účasti väčšieho počtu prítomných.

Služby Božie budeme zatiaľ ďalej konať neverejne v online priestore. V prípade záujmu a po dohode je však možné individuálne stretnutie, alebo prislúženie Večere Pánovej pre nahlásenú a otestovanú skupinu v počte maximálne šiestich ľudí v priestoroch zborovej miestnosti. V prípade záujmu môžete kontaktovať farárov nášho zboru.