ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Oznam

Pridaný pred 5 mesiacmi | 14. Apríl 2021 | Prečítaný 173-krát

Milí bratia a sestry, pravdepodobne ste v médiách zachytili informáciu, podľa ktorej sa od pondelka môžu znovu konať služby Božie s účasťou verejnosti. Vzhľadom na to, že sa medzičasom začalo s prípravou interiéru nášho kostola na jeho rekonštrukciu a v náhradných priestoroch* nedokážeme dodržať podmienku, ktorá požaduje 15m2 na jednu osobu, pre dostatočný počet účastníkov, rozhodli sme sa konanie služieb Božích v našom zbore zatiaľ neobnoviť. K obnoveniu konania služieb Božích pristúpime až po ďalšom uvoľnení podmienok s možnosťou účasti väčšieho počtu prítomných.

Služby Božie budeme zatiaľ ďalej konať neverejne v online priestore. V prípade záujmu a po dohode je však možné individuálne stretnutie, alebo prislúženie Večere Pánovej pre nahlásenú a otestovanú skupinu v počte maximálne šiestich ľudí v priestoroch zborovej miestnosti. V prípade záujmu môžete kontaktovať farárov nášho zboru.

 

*Zborová miestnosť má plochu cca 60 m2To znamená, že by na službách Božích mohli byť, okrem farára a kantora, iba dvaja ľudia.