ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Tragická udalosť

Pridaný pred 5 mesiacmi | 11. Máj 2021 | Prečítaný 184-krát

V nedeľu 9. mája  2021 popoludní, sa udiala tragická udalosť v bytovom dome na Legionárskej ul. 2, ktorý je majetkom nášho cirkevného zboru. Mladá mamička, ktorá tu býva spolu s manželom v podnájme, sa pokúšala odviezť kočík vo výťahu. Došlo však k nešťastiu, pri ktorom 3 týždňové bábätko neprežilo a mamička bola vo veľmi vážnom stave hospitalizovaná. Vo štvrtok 13. mája 2021 svojim zraneniam, žiaľ, podľahla aj ona.

 

Cirkevný zbor poskytol vyšetrovateľom súčinnosť v podobe záznamu z Knihy revízií výťahov. O výťahy v dome sa stará špecializovaná firma, ktorá aj v pravidelných predpísaných intervaloch vykonáva revízie. Zatiaľ poslednú vykonali vo februári tohto roku.

 

Pozostalým vyslovujeme úprimnú sústrasť a myslíme na nich vo svojich modlitbách. Plačeme s plačúcimi. Je nám to nesmierne ľúto a napriek tomu, že naša viera prechádza ťažkou skúškou, nestrácame nádej v to, že pozostalých a aj všetkých nás prevedie Hospodin týmto temným údolím.

 

"Keby som kráčal hoci temným údolím, nebojím sa zlého, lebo Ty si so mnou; Tvoj prút a Tvoja palica ma potešujú." Žalm 23, 4