ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Zborový deň 2021

Pridaný pred 29 dňami | 18. Máj 2021 | Prečítaný 62-krát
Milí bratia a sestry,
s nádejou na zlepšovanie epidemiologickej situácie a ďalšie uvoľňovanie opatrení pripravujeme aj tento rok zborový deň v zariadení Detskej Misie v Častej. Stretnúť sa chceme v nedeľu, 13. júna. Zároveň, podobne ako po minulé roky, máme možnosť stráviť na mieste celý víkend, t.j. prísť do Častej sa dá už v piatok, 11. júna, organizovaný program pripravujeme len na nedeľu.
Stále ale platia určité obmedzenia:
1. Stravu nám vedia pripraviť, ale jesť sa nedá v uzatvorenom priestore jedálne, ale len vonku.
2. Predpokladáme, že rovnako aj celý program bude možný len vonku.
3. Na dopravu do / z Častej neobjednávame autobus, potrebná je individuálna doprava, resp. dohodnúť sa s tými, ktorí budú mať voľné miesto v aute.
4. Počet účastníkov je limitovaný - horná hranica sa bude upravovať podľa aktuálnych podmienok.
Z uvedených dôvodov je potrebné prihlásiť sa e-mailom na adresu legionarska.ba@gmail.com, telefonicky na 0948 489 920, alebo osobne na farskom úrade na Legionárskej. Pokiaľ máte záujem ísť na celý víkend, uzávierka prihlášok je 20. mája s tým, že v prípade nízkeho počtu prihlásených sa pobyt neuskutoční. Na samotný zborový deň sa prihlasujte do 31. mája. V prípade nepriaznivej predpovede počasia bude zborový deň zrušený najneskôr v stredu, 9. júna.