ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Zborový deň 2021

Pridaný pred 5 mesiacmi | 18. Máj 2021 | Prečítaný 77-krát
Milí bratia a sestry,
s nádejou na zlepšovanie epidemiologickej situácie a ďalšie uvoľňovanie opatrení pripravujeme aj tento rok zborový deň v zariadení Detskej Misie v Častej. Stretnúť sa chceme v nedeľu, 13. júna. Zároveň, podobne ako po minulé roky, máme možnosť stráviť na mieste celý víkend, t.j. prísť do Častej sa dá už v piatok, 11. júna, organizovaný program pripravujeme len na nedeľu.
Stále ale platia určité obmedzenia:
1. Stravu nám vedia pripraviť, ale jesť sa nedá v uzatvorenom priestore jedálne, ale len vonku.
2. Predpokladáme, že rovnako aj celý program bude možný len vonku.
3. Na dopravu do / z Častej neobjednávame autobus, potrebná je individuálna doprava, resp. dohodnúť sa s tými, ktorí budú mať voľné miesto v aute.
4. Počet účastníkov je limitovaný - horná hranica sa bude upravovať podľa aktuálnych podmienok.
Z uvedených dôvodov je potrebné prihlásiť sa e-mailom na adresu legionarska.ba@gmail.com, telefonicky na 0948 489 920, alebo osobne na farskom úrade na Legionárskej. Pokiaľ máte záujem ísť na celý víkend, uzávierka prihlášok je 20. mája s tým, že v prípade nízkeho počtu prihlásených sa pobyt neuskutoční. Na samotný zborový deň sa prihlasujte do 31. mája. V prípade nepriaznivej predpovede počasia bude zborový deň zrušený najneskôr v stredu, 9. júna.