ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Konanie verejných služieb Božích v našom zbore obnovené

Pridaný pred 4 mesiacmi | 24. Máj 2021 | Prečítaný 121-krát

Milí bratia a sestry, s radosťou vám oznamujeme, že od nedele 30. mája sa budú znova v našom zbore konať služby Božie aj s účasťou verejnosti. Nakoľko stále prebieha obnova nášho kostola, sme vďační, že vďaka ústretovosti zboru Cirkvi Bratskej, sa budeme môcť stretávať v priestoroch ich modlitebne na Cukrovej ul. č. 4. Služby Božie sa budú konať o 8:30 vo Veľkej sále. Maximálny počet účastníkov je 230. Nezabudnite si priniesť so sebou vlastné spevníky a dodržiavať všetky aktuálne protiepidemické nariadenia. Veľmi sa tešíme na vzájomné spoločenstvo!

Od utorka 1. júna sa znovu začneme stretávať aj na večerných službách Božích o 18:00, ktoré budú bývať v zborovej miestnosti. Maximálny počet účastníkov bude 25. Aj na ne je potrebné si priniesť vlastné spevníky.

Od nedele 6. júna obnovujeme aj nedeľné večerné služby Božie. Tie sa budú konať za obdobných podmienok ako utorkové bohoslužby o 18:00 v zborovej miestnosti.