ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Pozvánka na evanjelizačné večery ProChrist 2019 v Novom kostole na Legionárskej

Pridaný pred 3 mesiacmi | 07. Marec 2019 | Prečítaný 138-krát

    Milí bratia a sestry, aj tento rok vás všetkých srdečne pozývame na evanjelizačné podujatie ProChrist s témou: Volanie bez poplatku – „Otče náš“, ktoré bude vysielané v Novom kostole od 04. do 08. apríla 2019 (štvrtok - pondelok) vždy o 18.00.hod.

    Čaká nás päť večerov tém, hudby, rozhovorov, životných príbehov známych osobností, v ktorých živote Boh spôsobil radikálnu zmenu a päť príležitostí na spomalenie, či priam zastavenie sa a bezplatného pripojenia sa na "inú" frekvenciu, ktorá sa šíri v hĺbke srdca, pokore mysle a spája s domovom, ktorý je rovnakou realitou ako tento náš svet. Program podujatia je primárne zameraný na sekulárnych ľudí, všetkých hľadajúcich, či stratených, avšak zároveň chce byť aj novým duchovným impulzom povzbudenia pre stálych členov nášho zboru. Pozývame preto všetkých bez rozdielu a velmi sa na vás tešíme.