ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

DENNÉ DETSKÉ TÁBORY (DDT)

 Sú to tábory pre deti od 6-12 rokov, organizované naším zborom a tímom mladších i starších spolupracovníkov. Tento tábor navštevujú deti z nášho zboru - z besiedok, z náboženstiev, ale aj deti z EZŠ na Palisádach či rôzne deti, ktoré nás poznajú aj nepoznajú:) 

Väčšinou býva tento DDT hneď v prvom prázdninovom mesiaci - prvý alebo druhý týždeň.

Ak máte záujem, môžete sa informovať už aj hneď po Veľkej noci na adrese tabory.legie@gmail.com

Za detské denné tábory je zodpovedná Ali Popiková 0917 730 834.

Za dorastové tábory je zodpovedný Miti Kováč 0904 159 536.

 

Detské denné tábory ktoré boli v našom zbore v minulých rokoch:

rok 2017 (3.-7.7.2017)CESTA ZO ZAJATIA NA SLOBODU (spoznávanie Mojžiša a putovanie izraelského národa)

Celý týždeň sme spolu s izraelským národom putovali pod vedením Mojžiša do zasľúbenej zeme. Zažili sme neľahkú cestu – tak ako izraelský národ, možno nie vždy sme boli spokojní a usmievaví, možno sme reptali a sťažovali sa... ale verím, že sa to oplatilo, lebo ten cieľ stál a stojí zato.

SPOZNÁVAJ PÁNA BOHA viac a hlbšie, pokiaľ sa ešte dá. Žijeme stále v dobe milosti, tak neváhaj a hľadaj aj ty tú pravú SLOBODU. 

rok 2016 (4.-8.7.2016)VEĽKÉ EGYPTSKÉ DOBRODRUŽSTVO

Na tábore sme preberali biblický príbeh Jozefa, ktorý sa ako malý chlapec  ocitol sám vo veľkej neznámej egyptskej krajine, ďaleko od svojej rodiny. Povedali sme si ako ho na jeho dobrodružnej ceste sprevádzal Pán Boh a ako sa časom z malého bezbranného chlapca stal najmocnejší muž v celom Egypte.

 

rok 2016 (11.-15.7.2016) - AUTOŠKOLA (Márnotratný syn, Bohatý mládenec, Žalárnik vo Filipis, Ananniáš a Zafira, Ježiš je jediná cesta)

Náš život sa podobá jazde neznámou krajinou. Pán Boh nám dal vo svojom Slove (BIBLII) značky, ktoré nám pomáhajú bezpečne sa dostať do cieľa. Aké sú to značky? Čo je tým cieľom? To všetko a ešte viac sa dozvedeli deti na tábore v AUTOškole.

 

rok 2015 (6.-10.7.2015)SUPERHRDINA (dobrodružstvo s Danielom)
Poznáš nejakého superhrdinu? Možno áno, možno nie. Možno je len vymyslený, nejaký superman, alebo je to tvoj starší kamarát. Ale my pre teba máme takého HRDINU, ktorý sa nebál ani leva a ani ohnivej pece. A vieš prečo? Lebo vedel, že nie je sám, ale je s ním Pán Boh.

 

rok 2014 (30.6.-4.7.2014)Chcem byť dobrý STROM, ktorý prináša DOBRÉ OVOCIE

Kto z nás má rád nedozreté alebo hnilé ovocie? Asi nikto, že? A komu sa páči človek, ktorý prináša len zlé ovocie, ako je: klamstvo, sebeckosť, zloba, hnev, drzosť...? No mne teda nie, chcem byť človekom, ktorý je ako strom, ktorý prináša DOBRÉ OVOCIE. A to je láska, radosť, pokoj, dobrota, trpezlivosť, pokora... Pozývame aj teba, aby si spoznal Pána Ježiša, ktorý ti pomôže takéto DOBRÉ ovocie prinášať.