ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Len jedno treba

Pridaný pred 7 rokmi | 15. May 2013 | Prečítaný 784-krát

Ahojte všetci, tento piatok už hokej nebude, takže nič vám nebráni prísť na Dorast o 17:00 na Légie do Undergroundu do spoločnosti kresťanov a Pána Boha :)
Príde k nám Jožko Grexa s témou "Len jedno treba". Čo je to to "jedno" a prečo práve to je dôležité, necháme sa prekvapiť, ale môžeš zatiaľ premýšľať, akú dôležitosť majú rôzne veci v tvojom živote a čo je potrebné a do akej miery dôležité.
Okrem toho si prečítaj aj Skutky 5. a 6. kapitolu aby si bol pripravený na kvízik, ktorý najúspešnejším riešiteľom prinesie odmenu.

Ako každý týždeň tak aj tento, ale prakticky až ten ďalší sa vidíme v pondelok na futbale (18:00, telocvičňa na Palisádoch) a v stredu na Coreňoch (16:00, Légie Underground).

Oficiálne sme už ohlásili aj tohtoročné INSIDE GAMES, do ktorých sa určite ako spoločenstvo zapojíme, preto ak máš záujem sa pridať, tak ťa v tom podporujeme, vytvárame teamy a každý je vítaný, takže kontaktné osoby pre športy zatiaľ 

Jozef Budaj- volejbal
Jacob Zemiar- futbal
Poprípade môžeš aj sám vytvoriť team v týchto športoch alebo v hokejbale či vybíjanej. Neboj sa kontaktovať hocikoho s prípravného teamu. Viac info o IG na www.sem.sk/inside 

Na doraste sme už avizovali, že sa blíži SEMfest AKA kresťanský letný superfestival 4.-7.7. v Záriečí a chystáme sa tam viacerí a ako šporovliví mladí ľudia by sme radi ušetrili na skupinovej zľave, tak nerozmýšľaj a kontaktuj Mateja Synaka osobne alebo na FB a všetko vybavíme. Viac info nawww.semfest.sk

Aj na leto ti poskytneme program a to v podobe anglického (a tiež aj kresťanského) tábora KECY camp s lektormi z USA! Chceme však posolstvo evanjelia posúvať ďalej ako len zbor, preto je vysoko žiaduce volať kamarátov/spolužiakov, ktorí na dorast nechodia a ktorí o Pánu Bohu a jeho skutkoch možno ešte ani nepočuli. Neboj sa prihlásiť spolu s kamarátmi, je to skvelá príležitosť svedčiť! Viac info a prihláška nawww.legionarska.sk/kecy

"Pán jej však povedal: Marta, Marta, staráš sa a znepokojuješ pre mnohé veci, a potrebné je len jedno. Mária si vybrala dobrý podiel, ktorý sa jej neodníme." (Lk 10,41-42)