ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Prejavy viery

Pridaný pred 7 rokmi | 30. May 2013 | Prečítaný 833-krát

Ruku na srdce a úprimne teraz každý sa prizná, že minimálne raz v živote premýšľal nad tým "ako tie babky v kostole sa modlia" alebo "ako tí charizmatici dvíhajú ruky na chválach" a pokojne si do zátvoriek dosaď čo chceš na tento štýl.
Pán Boh je len jeden, viera je len jedna, ale toooooľko rôznych jej prejavov kde sa len pozrieš a teraz otázka, že čo si o tom mám myslieť? Je vôbec nejaký jediný správny prejav viery? 
Zatiaľ nevieme, ale dozvieme sa na najbližšom doraste :)

Ako každý týždeň tak aj tento, ale prakticky až ten ďalší sa vidíme v pondelok na futbale (18:00, telocvičňa na Palisádoch) a v stredu na Coreňoch (16:00, Légie Underground). Ale pre istotu sleduj FB stránku.

Na doraste sme už avizovali, že sa blíži SEMfest AKA kresťanský letný superfestival 4.-7.7. v Záriečí a chystáme sa tam viacerí a ako šporovliví mladí ľudia by sme radi ušetrili na skupinovej zľave, tak nerozmýšľaj a kontaktuj Mateja Synaka osobne alebo na FB a všetko vybavíme. Viac info na www.semfest.sk

Aj na leto ti poskytneme program a to v podobe anglického (a tiež aj kresťanského) tábora KECY camp s lektormi z USA! Chceme však posolstvo evanjelia posúvať ďalej ako len zbor, preto je vysoko žiaduce volať kamarátov/spolužiakov, ktorí na dorast nechodia a ktorí o Pánu Bohu a jeho skutkoch možno ešte ani nepočuli. Neboj sa prihlásiť spolu s kamarátmi, je to skvelá príležitosť svedčiť! Viac info a prihláška nawww.legionarska.sk/kecy

"Teraz však zostáva viera, nádej, láska, to troje, ale najväčšia z nich je láska." (1.Kor 13,13)

Tagy: