ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Povolanie do služby v praxi

Pridaný pred 7 rokmi | 07. June 2013 | Prečítaný 772-krát

Ahoj. Už sa ti stalo, že ti volalo skryté, neznáme číslo.? Zdvihol si? (Snažíme sa ti rozumieť..) Asi áno. (Odpovedáme za teba) Bol si predsa zvedavý/á. (Teraz sa ti zdá, že ta poznáme. Však? Aj hej ale Pán Boh ťa pozná viac.) Čo keby ti volal sám Pán Boh? Zdvihol by si?

Tohto piatkový DORAST bude mať podobu Talkshow na ktorú prijali pozvanie ľudia ktorý toto vyzváňanie neodignorovali. Prídu menovite títo Dávid Spodniak, Evka Sokolová a pani Beata Dobová. O ich službe vám porozprávajú priamo oni.

Ako každý týždeň tak aj tento, sa vidíme v pondelok na futbale (18:00, telocvičňa na Palisádoch) a v stredu na Coreňoch (16:00, Légie Underground). Ale pre istotu sleduj FB stránku.

Blíži sa SEMfest AKA kresťanský letný superfestival 4.-7.7. v Záriečí a chystáme sa tam viacerí a ako šporovliví mladí ľudia by sme radi ušetrili na skupinovej zľave, tak neotáľaj a kontaktuj Mateja Synaka osobne alebo na FB a všetko vybavíme. Viac info na www.semfest.sk

Aj na leto ti poskytneme program a to v podobe anglického a tiež aj kresťanského tábora KECY CAMP s lektormi z USA! Neboj sa prihlásiť spolu s kamarátmi, je to skvelá príležitosť svedčiť! Viac info a prihláška na www.legionarska.sk/kecy