ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Koncoročná grilovačka

Pridaný pred 7 rokmi | 27. June 2013 | Prečítaný 801-krát

Juchúúúúúúúúúúúúú! Čo je lepšie, ako začať prázdniny s Božím slovom? a kamarátmi? a kamarátkami? a hrami? a jedlom? a aj horúcim jedlom? a na Železnej studničke? Zavolaj všetkých kamarátov a poooď s nami koncoročnogrilovať! Je to supriš spoločná akcia mladšieho a staršieho dorastu - jednoducho - ste, ako vždy všetci vítaní - aj tí, čo ste v živote na doraste neboli ;) a tak. 

Čo sa občerstvenia týka, môžete si doniesť aj svoje a prispieť ním, ale bude, samozrejme, vopred nami zaobstarané. Pokojne prichádzajte aj pred piatou, a kto by chcel s niečím pomôcť, nech kontaktuje Lívinku (Lívia Bolyósová).

Ak chcete, z Leginásrskej bude spoločný odchod o pol piatej - 16:30! keďže sú prázdniny, neplánujeme na ďalší týždeň ani futbal, ani Corene. ALE ešte stále sa môžete prihlasovať na Kecy Camp a Semfest. v nedeľu sa chystá taktiež dorastový get-together, takže sledujte našu stránku/eventy atď.

Čágo, vidíme sa!