V utorok 25. januára o 18:00 sa budú v našom Novom kostole konať SPOLOČNÉ EKUMENICKÉ BOHOSLUŽBY Ordinariátu OS SR a OZ SR a Ústredia EPS v OS SR a OZ SR v týždni modlitieb za jednotu kresťanov. Všetci ste srdečne pozvaní!

Ani Boh nie je sám
Kázeň z evanjelických Služieb Božích v Bratislave (Lamač/NK) 1. Kráľov 19, 8 – 18: „Vstal teda, najedol sa a napil, a posilnený tým

