„Ježiš mu však povedal: Kto položí ruku na pluh a obzerá sa späť, nehodí sa pre kráľovstvo Božie.
Lukáš 9, 62

Starší dorast

 • Podstránky

 • Informácie

  Momentálne platné pandemické opatrenia pre konanie Služieb Božích sledujte vždy v aktuálnom zborovom bulletine. Pre bližšie informácie volajte:

  02 5557 1195, alebo 0948 489 920.

  Ak sa nemôžete zúčastniť na Službách Božích osobne, pozývame vás sledovať online Služby Božie.

  Viac informácií nájdete tu.

 • Posledné aktuality

 • Archív

 • UPOZORNENIE!

  Počas pandémie prosíme o pravidelné sledovanie zborového bulletinu, kde sú aktuálne informácie o časoch a obmedzeniach stretávania sa na spoločenstvách.

  Ahoj! Ak máš aj ty 14 – 18 rokov, tak tieto riadky sú pre teba – pozývam ťa medzi tvojich rovesníkov, ktorí sa stretávajú každý piatok o piatej (16.30 hod.) počas školského roka na Legionárskej 4 v “andrgraunde” (taká pivnica, nemôžeš to nenájsť!). Prečo sa stretávame? Lebo chceme nájsť NIEČO VIAC – veríme, že tento svet je viac, než čo vidíme a nechceme si to nechať ujsť.

  No aby bolo jasné – nie je to len o “filozofovaní”, ale aj o zábave, o prijatí – o spoločnom smiechu i plači, o futbale, volejbale, výletoch, filmoch a všetkého dobrého, čo tu pre nás Pán Boh pripravil. Príď a zaži niečo viac!

  Info nájdeš aj na: www.facebook.com/dorastlegie

  Za prípravný team,
  Ria

   

  Sme blízko Račianského mýta, v okolí Nového kostola. Chodia sem asi všetky spoje v Bratislave, tak neváhaj a príď medzi nás!

  Mapku nájdeš v sekcii Kontakty. Stretávame sa v suteréne na Legionárskej 4. Keby si si fakt nebol istý, kde to je, napíš nám na Facebooku alebo na e-mailovú adresu starsidorast@yahoo.com