„Žite ako deti svetla. Veď ovocie svetla je vo všetkej dobrote, spravodlivosti a pravde.
Efezským 5, 8 – 9

Starší dorast

UPOZORNENIE!

Počas pandémie prosíme o pravidelné sledovanie zborového bulletinu, kde sú aktuálne informácie o časoch a obmedzeniach stretávania sa na spoločenstvách.

Ahoj! Ak máš aj ty 14 – 18 rokov, tak tieto riadky sú pre teba – pozývam ťa medzi tvojich rovesníkov, ktorí sa stretávajú každý piatok o piatej (16.30 hod.) počas školského roka na Legionárskej 4 v “andrgraunde” (taká pivnica, nemôžeš to nenájsť!). Prečo sa stretávame? Lebo chceme nájsť NIEČO VIAC – veríme, že tento svet je viac, než čo vidíme a nechceme si to nechať ujsť.

No aby bolo jasné – nie je to len o “filozofovaní”, ale aj o zábave, o prijatí – o spoločnom smiechu i plači, o futbale, volejbale, výletoch, filmoch a všetkého dobrého, čo tu pre nás Pán Boh pripravil. Príď a zaži niečo viac!

Info nájdeš aj na: www.facebook.com/dorastlegie

Za prípravný team,
Ria

 

Sme blízko Račianského mýta, v okolí Nového kostola. Chodia sem asi všetky spoje v Bratislave, tak neváhaj a príď medzi nás!

Mapku nájdeš v sekcii Kontakty. Stretávame sa v suteréne na Legionárskej 4. Keby si si fakt nebol istý, kde to je, napíš nám na Facebooku alebo na e-mailovú adresu starsidorast@yahoo.com