Oznamujeme, že v nedeľu 12. novembra sa, z technických príčin, ešte v kostole kúriť počas Služieb Božích nebude. V kostole ešte síce nie je veľká zime, ale radšej sa na oblečte teplejšie. Zároveň sa utorkové večerné Služby Božie presúvajú od 14. novembra do Zborovej siene. Ďakujeme za porozumenie!

Ani Boh nie je sám
Kázeň z evanjelických Služieb Božích v Bratislave (Lamač/NK) 1. Kráľov 19, 8 – 18: „Vstal teda, najedol sa a napil, a posilnený tým

