ZatvoriĹĄ

Aktualizujte si váš prehliadač

S ľútosťou vám oznamujeme, že vaša verzia prehliadača je zastaraná, alebo nebola testovaná. Aktualizujte si ju na najnovšiu, aby sa vám web stránka zobrazovala správne. Ďakujeme.

Starší dorast

Nájdete nás aj na facebooku. Ahoj! Ak máš aj ty 14-18 rokov, tak tieto riadky sú pre teba - pozývam ťa medzi tvojich rovesníkov, ktorí sa stretávajú každý piatok o piatej (16:30) počas školského roka na Legionárskej 4 v "andrgraunde" (taká pivnica, nemôžeš to nenájsť!). Prečo sa stretávame? Lebo chceme nájsť NIEČO VIAC - veríme, že tento svet je viac, než čo vidíme a nechceme si to nechať ujsť.

No aby bolo jasné - nie je to len o "filozofovaní", ale aj o zábave, o prijatí - o spoločnom smiechu i plači, o futbale, volejbale, výletoch, filmoch a všetkého dobrého, čo tu pre nás Pán Boh pripravil. Príď a zaži niečo viac!

Info nájdeš aj na: www.facebook.com/dorastlegie

Za prípravný team,
Ria

Mapka, kde nás nájdeš

Sme blízko Račianského mýta, v okolí Nového kostola. Chodia sem asi všetky spoje v Bratislave, tak neváhaj a príď medzi nás!

Mapku nájdeš v sekcii Kontakt. Stretávame sa v suteréne na Legionárskej 4. Keby si si fakt nebol istý, kde to je, napíš nám na Facebooku alebo na e-mailovú adresu starsidorast [zavináč] yahoo [bodka] com